Formy odlewnicze do betonu

Formy odlewnicze do betonu

Beton jest bardzo wdzięcznym materiałem, jeśli chodzi o jego dowolne formowanie. Ze względu na swoje właściwości potrafi przybrać dosłownie każdy wymagany kształt, przez co świetnie sprawdza się podczas wykonywania różnych dekoracji (jak np. figury ogrodowe) lub wyrazistych chodników (chociażby w postaci płytek lub kostki). W tym celu można wykorzystać także specjalną odmianę tego materiału, nazywaną betonem architektonicznym.

Formy do odlewów betonowych udostępniane przez naszą firmę obejmują zarówno duże modele o różnym przeznaczeniu, jak i precyzyjnie wykonywane, mniejsze wersje. W zależności od potrzeb zasygnalizowanych przez klienta możemy użyć formowania mechanicznego lub ręcznego.

Posiadamy na stanie własne formy, które można dowolnie zastosować i zmodyfikować, jak również przyjmujemy zlecenia na wykonanie form do odlewów betonowych zaproponowanych przez klienta. W tej drugiej sytuacji wykonujemy pełną dokumentację i konsultujemy ze zleceniodawcą każdy szczegół dotyczący zamówienia, aby sprostać każdym wymaganiom. Nasz zakład produkcyjny jest przygotowany do realizacji nawet najbardziej niecodziennych projektów, a kadra ma wieloletnie doświadczenie, które z pewnością pomoże wypełnić to zadanie na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszym propozycjom w zakresie form do odlewów betonowych w atrakcyjnych cenach. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi konsultantami. Służymy również profesjonalnym doradztwem.

Biuro TechniCast

ul. Cała 2A
Piotrków Trybunalski
NIP: 771-115-85-90

Zakład produkcyjny

ul. Cała 2A
Piotrków Trybunalski

Kontakt

biuro@technicast.pl
tel. +48 44 648 49 60
kom. +48 885 915 455